Bir Masaldır

Nevşehir'de Yaşamak

Detaylı Bilgi Al

NEVBİAD Hakkında

Nevşehirli Bürokratlar ve İşadamları Derneğimizi 2014 yılında, İstanbul’da yaşayan Nevşehirli bürokratlar ve işadamlarını bir araya getirmek amacıyla kurduk.

Buradaki amacımız, birbirimizi daha iyi tanımak, üyelerimiz ve üye olmayan hemşehrilerimiz arasında dayanışma sağlamak, İstanbul’daki öğrencilerimize mentorlük etmek ve vilayetimiz Nevşehir’e her alanda destek olmaktır.

NEVBİAD olarak klasik anlamda hemşehricilik yapmadan, İstanbul’daki diğer Nevşehirli derneklere rakip ya da alternatif olmadan belirleyeceğimiz yönde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Buradaki diğer hemşehrilerimizin kurduğu derneklere her zaman katkıda bulunmak ve işbirliği yapmak da temel hedeflerimiz arasındadır.

Derneğimiz, her hangi bir siyasi saikle hareket etmeden, yasa dışı olmamak kaydıyla her görüşe eşit mesafede durarak, her kesimden hemşehrimizi kucaklayarak faaliyetlerini sürdürecektir. Vatandaşı olmakla gurur duyduğumuz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin anayasa ye yasaları ile hükümetimizin belirlediği politikalar temel dayanağımızdır.

Her zaman ve her şartta vilayetimiz Nevşehir’in, hemşehrilerimizin emrinde olarak Türkiye Cumhuriyeti’ne hizmet etmeye hizmet etmeye devam edeceğiz.

NEVBİAD'dan Haberler

Tüm Haberler

Başkanın Mesajı

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM,

Uzun bir değerlendirme döneminden sonra derneğimizi kurduk. İstanbul’da yaşayan Nevşehirli bürokrat ve işadamlarının bir derneği var artık : NEVBİAD, Nevşehirli Bürokrat ve İşadamları Derneği.

Derneğimizin kurulması amacıyla İstanbul Valiliği Dernekler Müdürlüğüne müracaatımızı ….tarihinde yaptıktan sonra, 2014 yılı Kasım ayında ilk genel kurulumuzu yaptık. 

Devamını Oku

başkan

Foto Galeri

Tüm Fotoğrafları Görmek İçin Tıklayınız.