Nevşehir’li İş Adamı Vejni Büyük İlk Mağazasını Ürgüp’de Açtı!

Uzun yıllardır İstanbul’da Tekstil ile uğraşan İş Adamı Vejni Büyük yeni yatırımlar ve kendine ait markası olan “ Enrico Zanieri” ile perakende sektöründe yatırım kararı aldı. İlk mağazasını büyük şehirlerde açmak yerine Ürgüp’e açma kararı alarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlara Ürgüplüler ile buluşturdu.

Türkiye’nin hemen hemen tüm erkek giyim markalarına partnerlik yapan JMK ve AKASYA GROUP kendisine ait olan “ Enrico Zanieri” markasıyla perakende sektöründe aldığı yatırım yapma ve mağazalaşma kararı gereğince ilk mağazasını 7 Kasım Cumartesi günü Ürgüp’e açtı.

JMK ve AKASYA GROUP yönetim kurulu başkanı Vejni Büyük yaptığı açıklamada” Türkiye’nin tüm erkek giyim markalarına partnerlik yapan JMK  VE AKASYA GROUP olarak,  kendimize ait olan ENRİCO ZANİERİ  markasıyla perakende sektörüne yatırım yapma ve mağazalaşma kararı aldık. İlk mağazamızı da memleketimizde açmaya karar verdik. Ürgüp’lü hemşerilerimize kaliteli ürünü uygun fiyatla buluşturarak kaliteyi uzakta değil Ürgüp’te arama anlayışındayız. Enrico Zanieri markamıza ait ürünlerin yanı sıra pierre cardin ve theori ürünlerini de Ürgüp’lü hemşerilerimizle buluşturacağız. “ dedi.

Enrico Zanieri mağazasını açılış sonrası Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Ecz.Mustafa Açıkgöz, Av.Murat Göktürk ve Av.Ebubekir Gizligider’de ziyaret ederek mağazanın Ürgüp ilçemize hayırlı olması temennilerinde bulunarak alışveriş yaptılar.

Enrico Zanieri Mağazası 7 Kasım Cumartesi günü saat 10:00 ‘da Mustafapaşa yolu üzerinde eski Yapısan binasında açıldı. Nevbiad olarak değerli İş Adamımız Vejni Büyük’e tebriklerimizi iletir, memleketimize hayırlı olması temennilerimizi sunarız.

20151107172722_dsc_0038 20151107172741_dsc_0069 20151107172757_dsc_0074

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir